Jakub 26

Czuję się nieco abstrakcyjnie pisząc te słowa, ale Kuba kończy dziś 26 lat.

W tym roku zażyczył sobie na urodziny pojechać do Łodzi oraz pójść (wreszcie) do brytyjskiego pubu. Z Łodzią poszło łatwiej – zresztą do miasta swoich urodzin Kuba życzy sobie jeździć co roku od osiemnastki, którą lekkomyślnie postanowiliśmy tam właśnie świętować. Czyli od ośmiu lat.

Natomiast z brytyjskim pubem był mały problem, bo nijak nie dało się zorganizować w tym roku obiecanej (a jakże, od 2012 roku, czyli jedenastu lat) wyprawy do Londynu. Na szczęście nasi wyrozumiali synowie przedłużyli nam termin do przyszłego roku, a Jakub wypatrzył Buldog Pub w Alejach, więc raz jeszcze uratowaliśmy głowy.

Czterodniowe świętowanie zakończyliśmy drobnymi prezentami (tak, tak… Pokémon w roli głównej…), tradycyjnym, rodzinnym Tortem Urodzinowym oraz amerykańskimi tostami.

Wszystkiego najlepszego, synku! Twój uśmiech w Buldogu wart jest więcej, niż wszystkie skarby świata!

© 2023, Jo. All rights reserved.

12 Comments

Add Yours
 1. 1
  Jo

  PS.
  Kuba nadal nie jest przekonany do korzystania z social mediów. Dziękuję za wszystkie wysłane do niego na FB życzenia, ale obawiam się, że raczej ich nie przeczyta. Dziś mieliśmy problem nawet z telefonem. Niestety – tak już jest w życiu autysty.
  Jedyną drogą przekazania mu życzeń pozostają tradycyjne kartki pocztowe…

 2. 2
  Quackie

  Tą drogą najlepszego życzę jubilatowi 🙂 Inna sprawa, że takiego puzzla 3D bym chyba nie dał rady złożyć. Co jednak znaczy młodość i orientacja!

 3. 4
  Ewa Natalia

  Miałam szczęście. Kuba nie tylko przyjął życzenia, ale jeszcze chwilę porozmawiał. Dobrze rozpoczął mi się ten dzień.

  • 5
   Jo

   Filiżanka gorącej czekolady potrafi zadziałać jak całkiem niezła łapówka 😉 Zwłaszcza jeśli jest Tradycją.

 4. 8
  jaerk1

  Oby jak najczęściej Kuba był uśmiechnięty jak na fotkach powyżej. Wszystkiego dobrego życzę solenizantowi.

 5. 10
  Marta uk

  O jej,przegapilam,a to juz 26.Zaskoczylas mnie tym angielskim pubem i nawet czerwona budka jest.Torcik i pokemonki i Kuba taki szczęśliwy.Fajnie mieć takich wspaniałych Rodziców spelniajacych marzenia.Wszystkiego najlepszego dla Kuby.

Leave a Reply