Mam trzy latka

Dalej było: trzy i pół, sięgam głową ponad stół. Ale nasza jubilatka kończy dziś tylko trzy, więc na ciąg dalszy wierszyka trzeba poczekać. Znaczy poza tym sięganiem, bo to akurat nigdy jej nie przeszkadzało. Że nie sięga. Głową nie sięga, bo w ogóle to i owszem.

Dzisiejsza rocznica powinna zostać uświetniona odpowiednim portretem, ale tu mamy pewien un petit problème ponieważ Pani Modelka jest mało statyczna i próby zrobienia jej ładnego zdjęcia kończą się w chwili, kiedy przychodzą na myśl. Chyba, że się uda przypadkiem. I na przykład przypadkiem powstało zdjęcie tytułowe, bo chciałam sfotografować planerek dla BlueBoya, a panna sprawdzała, czy aby nie mam na myśli czegoś do żarcia. Nigdy nie wiadomo. W rezultacie wyszła idealna wizytówka, a ja tylko dodam, że jeśli jesteś samotny – weź sobie jacka. Nigdy już nie będziesz opuszczony. W żadnych okolicznościach. Tak, myślę również o toalecie. I o czym tam sobie… W każdym razie nie wiem, jak ja w ogóle żyłam przed Luną. Mimo kilkunastu lat spędzonych z Alexem i Maurycym. Słowo.

© 2022, Jo. All rights reserved.

0 Comments

Add Yours
  1. 1
    Piter

    Wierna jak pies. Nie odstępuje na krok. Nie spuszcza cię z oczu. I z rozkoszą ułoży się na twoich nogach, albo chociaż tuż przy nich.

  2. 3
    Piter

    Wierna jak pies. Nie odstępuje na krok. Nie spuszcza cię z oczu. I z rozkoszą ułoży się na twoich nogach, albo chociaż tuż przy nich.

Leave a Reply